Op zoek naar een inbouw projectiescherm? De In-Ceiling Series projectieschermen van iVisions zijn uitgerust met een aluminium behuizing die volledig geïntegreerd kan worden in een (systeem)plafond. Door de witte gewichtsbalk sluit het projectiescherm naadloos aan op het plafond.
Dit projectiescherm is uitgerust met het Tension2D systeem van iVisions: twee spankoorden die er voor zorgen dat het projectiedoek aan de zijkanten niet kan krullen. Het ProView HD projectiedoek zorgt voor een haarscherpe kijkbeleving speciaal gericht op HD video en media presentaties. Alle afmetingen zijn uitgerust met een extra hoge zwarte bovenrand zodat het projectiekader in elke ruimte op de correcte kijkhoogte kan worden ingesteld.
De Electro In-Ceiling Series beamerschermen zijn ontworpen voor integratie in vergaderruimtes en voor consumenten op zoek naar een Home-Cinema inbouw beamerscherm. Verkrijgbaar in 16:10 (presentatie) en 16:9 (Home-Cinema en video-presentatie) beeldverhouding t/m een projectie breedte van 4,0m.
Design
- De inbouw behuizing is volledig vervaardigd van aluminium en is ontworpen om in te bouwen in een systeemplafond of in een vast plafond met nis.
- De behuizing is gespoten in gebroken wit en afgewerkt met een matte en krasvrije coating.
- De aluminium gewichtsbalk is afgewerkt met een mat witte lak voor een professionele uitstraling.
- Stijlvolle minimalistische afstandsbediening met een subtiele muurhouder.
Projectiedoek
Dit projectiescherm is uitgerust met iVisions ProView TA3200 HD MattWhite projectiedoek. Dit is een matwit diffuus projectiedoek speciaal ontwikkeld voor gebruik in een Full-HD thuisbioscoop en HD media presentaties. Dit doek haalt een hoog contrast en een diepe kleurweergave met behoud van helderheid.
Afmetingen
Bekijk de Datasheet (PDF) voor de precieze afmetingen (behuizinglengte, volledige doekafmeting, gewicht, etc.) van de verschillende projectiematen.
Montage
Er worden 2 metalen beugels meegeleverd die tegen het echte plafond gemonteerd worden. Vervolgens worden 4 (meegeleverde) M8 draadstangen gemonteerd aan de 2 beugels. De draadstangen zijn 67cm lang en kunnen naar wens ingekort worden (indien nodig kunnen ook langere draadstangen worden gebruikt). De behuizing kan nu gemonteerd (en uitgelijnd) worden aan de draadstangen.
Optionele accessoires & aansturing
Bekijk de "Connect your screen" handleiding voor meer informatie over aansturing van de projectieschermen. Heeft u een Homey? Download dan de iVisions app!
Maatwerk
Zoekt u een andere afmeting of beeldverhouding? Wij leveren ook op maat geproduceerde projectieschermen!